Vokiečių k.

Vokiečių k. kursai Berlyne 16+ Vokietija

Kursų rūšys

Pamokos trukmė 45 min. Pamokos vyksta pirmadieniais – penktadieniais. Siūlomi standartiniai ir intensyvūs vokiečių kalbos kursai po 20 arba 25 pamokas per savaitę grupėse iki 12 asmenų, mini grupėse – iki 5, galima derinti mokymąsi grupėje su individualiomis pamokomis, organizuojami verslo vokiečių kalbos kursai, vyksta pasiruošimo TELC ir Goethe egzaminams kursai: Zertifikat B1, Zertifikat B2, Zertifikat C1 po 20 pamokų per savaitę po pietų, iki 6 studentų grupėje. Pasiruošimo stojimui į Vokietijos universitetus kursai po 20 pamokų per savaitę, mini grupėje, po pietų, 4 savaitės, nuo 2018.01.08 ir 2018.08.06. Min kalbos lygis B2 arba C1. Paruošiamieji intensyvūs kursai TELC B2 C1 medicinos studijoms, 4 savaitės.

Apgyvendinimas

Labai populiarus apgyvendinimas šeimose, dviviečiuose ar vienviečiuose kambariuose su pusryčiais ir vakariene arba tik pusryčiais. Yra galimybė apsigyventi mokyklos apartamentuose, vienviečiuose ar dviviečiuose kambariuose su bendru vonios kambarius ir virtuve (nuo 18 m.), privačiose studijose, viešbučiuose. Atvykimas – sekmadieniais, išvykimas – šeštadieniais.

Laisvalaikis

Mokykla siūlo suorganizuotą laisvalaikio praleidimą po pamokų (3 užsiėmimai yra įtraukti į kainą!), siūlo išvykas į kiną, teatrą, koncertus ir pan.

Datos

Mokykla veikia visus metus. Visų vokiečių kalbos lygių kursai prasideda kiekvieną pirmadienį. Dėl kalbos kursų niekada nesimokiusiems vokiečių kalbos, teirautis papildomai. Pasiruošimas TELC ir Goethe's egzaminams trunka 4 savaites šiomis datomis: nuo 2018.02.05, 2018.04.03, 2018.09.03, 2018.10.29.

Amžius

Nuo 16 metų.

Kaina

Standartinis 2 savaičių paketas 920 EUR.

Į kainą įskaičiuota

  20 vokiečių kalbos pamokų per savaitę

  Apgyvendinimas šeimoje, vienviečiame kambaryje su pusryčiais

  Iki 12 studentų grupėje

  Mokymosi medžiaga

  Nemokamas bevielis internetas

  Sertifikatas

  3 laisvalaikio užsiėmimai/ekskursijos

Papildomai

Pasitikimas/palydėjimas iš/į oro uostą, skrydis, medicininių išlaidų draudimas. Papildomi mokesčiai apgyvendinimui liepos – rugpjūčio mėnesiais.

Vieta

Berlynas – tai vienas įdomiausių Vokietijos miestų, ir ne tik politinėje plotmėje, bet ir savo istorija, kultūra ir laisvalaikio praleidimo galimybėmis. Tautybių spalvingumu miestas prilygsta Niujorkui ar Londonui. Kiekvienas miesto rajonas skirtingas: Kroicbergo apylinkėse rasite turkišką delikatesų turgavietę, Prenzlauer Berg‘e – gausybė kavinių, barų, Potsdamo aikštėje organizuojami kasmetiniai kino festivaliai. Besidomintys istorija ras daug įdomios gyvos medžiagos, susijusios su nesena Berlyno Sienos istorija. Savaitgaliais galima aplankyti netoliese įsikūrusį Potsdamo priemiestį ir jo pilis ar praplaukti kanoja Meklenburgo ežerais.

Mokykla

Pasimokyti vokiečių kalbos ir patirti visą šio didmiesčio žavesį galėsite pasirinkę jaukią BWS Germanlingua mokyklą, veikiančią nuo 1984 m., kurioje studentai sulaukia individualaus mokytojų ir administracijos dėmesio, dėl to yra nemažai sugrįžtančių. Mokykla įsikūrusi miesto centre, tik 500 metrų nuo įžymiosios Frydricho gatvės, netoli Branderburgo vartų. Mokykloje rasite biblioteką, nemokamą bevielį internetą, pilnai įrengtą virtuvę, studentų itin mėgstamą lauko terasą. Mokykla veikia visus metus, o mokslai prasideda kiekvieną pirmadienį. Mokymosi grupėse ne sezono metu susirenka 6 – 8 studentai, vasaros metu 10 – 12. Yra galimybė vieną mokymosi dalį praleisti Berlyno mokykloje, kitą – Miuncheno ar Kelno mokyklose. BWS mokyklos yra Tarptautinės Kalbų Centrų Asociacijos (IALC) narės ir neseniai buvo paskelbtos tarp geriausių vokiečių kalbos mokyklų Europoje.