Prancūzų k.

Prancūzų k. stovykla Nicoje 12–17 Prancūzija

Kursų rūšys

20 arba 26 pamokos per savaitę, visų lygių grupės.

Apgyvendinimas

Šeimose (moksleiviams nuo 13 m.) vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose. Rezidencijoje 3–4 vietų kambariuose su patogumais. Galima užsisakyti stovyklos programą be apgyvendinimo.

Laisvalaikis

Po pamokų ir vakarais organizuojamas laisvalaikis- 5 kultūrinės arba sporto veiklos per savaitę, pusės dienos ekskursija per savaitę, o šeštadieniais – visos dienos ekskursijos į Kanus, St Tropezą, Monaką ar kitur. Laisvalaikio užsiėmimai: paplūdimio žaidimai, teatro, grafiti būreliai, video, DVD vakarai, hip hopo pamokos, sportas ir kita.

Datos

Nuo 2019 birželio 23 d. iki rugpjūčio 17 d. Atvykimas organizuojamas sekmadieniais, išvykimas – šeštadieniais.

Amžius

12–17 m.

Kaina

Gyvenant šeimoje, 2 vietų kambaryje arba rezidencijoje 3–4 v. kambary - 1 savaitė po 20 pamokų – 820 EUR; po 26 pamokas – 875 EUR.

Į kainą įskaičiuota

  20 arba 26 prancūzų kalbos pamokos per savaitę

  12 – 15 studentų grupėje

  Mokymosi medžiaga

  Sertifikatas

  Apgyvendinimas

  Maitinimas

  Nuolatinė priežiūra

  Pervežimas iš/į oro uostą

  1 ekskursija per savaitę

  Renginiai ir pramogos kiekvieną vakarą: diskotekos, vakaronės, kinas, boulingas, laisvalaikio ir sportiniai užsiėmimai dienos metu

  Atvykimas - sekmadienį, išvykimas – šeštadienį

Papildomai

Pasitikimas/palydėjimas iš/į oro uostą, jei atvykstama ne nurodytomis dienomis; vienkartinis registracijos mokestis 60 EUR; skrydis; medicininių išlaidų draudimas.

Vieta

Nica jau nuo senų laikų traukia turistus šilta jūra bei nuostabiais jūros ir kalnų peizažais. Nicoje veikia 19 muziejų ir paveikslų galerijų, yra 32 istoriniai paminklai, 300 hektarų žaliuojančių parkų ir 150 fontanų.

Mokykla

Azurlingua – pirmoji ir viena žinomiausių prancūzų kalbos mokyklų Nicoje, siūlanti plačią kursų programą moksleiviams ir suaugusiems. Parc Imperial stovykla įsikūrusi ramioje vietoje, 15 min. iki paplūdimio, 20 min. iki miesto centro pėsčiomis. Moksleiviai gyvena Parc Imperial mokyklos rezidencijoje arba šeimose. Ne sezono metu moksleiviams taip pat organizuojami prancūzų kalbos kursai Azurlingua mokykloje su apgyvendinimu šeimose ir laisvalaikio programa. Moksleiviai gali rinktis standartinį arba intensyvų kursą. Jie apgyvendinami šeimose su pilnu maitinimu dviviečiame arba vienviečiame kambaryje, taip pat koledžo arba universiteto rezidencijose. Be standartinės laisvalaikio programos, galima užsisakyti ir buriavimo, teniso ir nardymo pamokas. Kiekvieną dieną organizuojami užsiėmimai po pamokų ir viena pusės dienos bei viena visos dienos ekskursija per savaitę. Jaunuoliai iki 16 m. turi turėti tėvų leidimą, norėdami vieni išeiti į miestą.